Moi Drodzy
wyjazd jogowy w czerwcu to nowość ale niech stanie się tradycją.
Znowu zależy mi na tym, byśmy na chwilę oderwali się od życia w Poznaniu i pozwolili sobie na czas tylko dla siebie bez telefonów, komputerów, zgiełku i drgań.
Jak zawsze zadbam o to, byście mieli wystarczająco dużo czasu dla siebie. Będzie czas na spacery, rozmowy, czytanie, i bycie przy kominku.
Czerwcowy wyjazd celowo wydłużam o jeden dzień, bo wielu z Was prosiło mnie o to by mieć więcej czasu dla tego pięknego miejsca.
Zajęcia jogi będą przeznaczone dla wszystkich chcących praktykować. Poziom zaawansowania w praktyce nie ma znaczenia. Będą to głównie zajęcia z vinyasy łagodnej i dynamicznej. Pracuję nad nowymi programami.


Szanując Wasz i swój czas, na miejsce dla nas przychylne wybrałam Dom pod Lipą. Miejsce jest szczególne, bo położone na skraju pół, łąk i lasu w otulinie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego. Cisza, na której mi tak zależy, jest tam stałym bywalcem.


Szczegóły wyjazdu:
Termin: 17-20 czerwca 2021 r.
Miejsce: Dom pod Lipą, ul. Silna Nowa 4
64-361 Miedzichowo – Google Maps
Cena: całość 750 zł

Zadatek w wysokości 200 zł płatny przy rezerwacji. Pozostała część kwoty płatna gotówką na miejscu. Brak wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z rezerwacji.
Zadatek jest bezzwrotny! Zadatek jest gwarancją rezerwacji miejsca i jako taki nie podlega zwrotowi.
Numer konta przesłany zostanie w mailu potwierdzającym zapis.
Wpłata zadatku do 1 maja 2021


W cenie: praktyka, opieka instruktora, zakwaterowanie w ośrodku Dom pod Lipą, wyżywienie, stały dostęp do ciepłej kawy, herbaty, wody, odpoczynek na łonie natury, cisza i spokój.
Dojazd we własnym zakresie (zapewniony parking).


Rezerwacje i dodatkowe informacje: Iza tel. 668 067 395 lub Aneta tel. 666 075 573, e-mail: info@izabelarzyskoyoga.pl


Przyjazd w czwartek, wyjazd w niedzielę.
Szczegółowy plan będzie wysyłany na maila.