Joga w plenerze na Dancing fairPlayce Poznań

Dancing fairPlayce Poznań to kontynuacja Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego – autorskiego projektu utworzonego przez Ewę Wycichowską w 1994 roku w Polskim Teatrze Tańca.
 
Zapraszamy na III edycję DANCING fairPlayce Poznań (17-24 sierpnia 2019), która odbędzie się ponownie w wyjątkowym miejscu, w którym aktywność sportowa przeplata się z tańcem.
 
Uczestnicy warsztatów i sympatycy tańca spotkają się ponownie w nowoczesnym Parku Rekreacyjno-Sportowym fairPlayce, zlokalizowanym w północnej części Poznania, w okolicy Parku Żurawiniec nad strumieniem Różanym.
Dla uczestników wydarzenia przygotowano dodatkowo liczne zajęcia prozdrowotne i sportowe, wykłady piramidalne, tzw. „Spotkania z pasją” podczas których, goście rozmawiać będą z uczestnikami o tańcu i sporcie oraz kolejne wspólne wieczory taneczne i pokazy rożnych technik tańca.
 
W ramach Dancing fairPlayce Poznań odbywać się będzie również cykl jogi w plenerze. Codziennie od 18 sierpnia o godzinie 18.30. W poniedziałek, środę oraz czwartek praktykę poprowadzę ja. We wtorek i środę zajęcia poprowadzi Ania Słomka.
Zajęcia odbędą się przy siedzibie fairPlayce, przy ul. Bożydara 10 w Poznaniu.
 
Serdecznie zapraszam!
 
Link do wydarzenia na facebooku: kliknij tutaj