Napisano o tym miejscu tak:

Zapraszamy do wspólnej podróży, która prowadzić może różnymi ścieżkami i przebiegać w indywidualnym tempie.

To, co dla nas istotne to doświadczanie  – doświadczanie bycia blisko z sobą i innymi, bycia blisko ze swoim ciałem, uczuciami, tęsknotami, tym, co cenne i ważne, i co może wyznaczać kierunek dalszej drogi. Także – uważność na to, jak kształtujemy i jak możemy kształtować nasze doświadczenia, relacje, dyskursy, wartości, tak by prowadziły one w stronę życia, jakiego byśmy chcieli.

Gdy Dorota (założycielka ProArche) odezwała się do mnie i zapytała czy zechciałabym poprowadzić zajęcia jogi w ProArche właśnie, właściwie się nie wahałam. Joga, która jest uważnością na ruch i oddech, pięknie łączy się z ideą tego miejsca.

Zajęcia zaczniemy od września. Dokładnie jeszcze nie wiemy w jakim dniu będą się odbywały. Wakacyjny czas to też czas organizacji przyszłego sezonu, ale przede wszystkim odpoczynku, więc dajcie nam jeszcze trochę czasu.

Ja ze swojej strony mogę zapewnić, że zrobię co w mojej mocy, żeby uczestniczy czuli się wyjątkowo podczas sesji jogi i żeby z tych wieczorów uczynili rytuał.

Bardzo się cieszę na ten wspólny czas.

Zapraszam i zachęcam do zaglądania tutaj:

http://www.proarche.pl/ i izabelarzysko.pl

Zaglądajcie też na nasze facebooki

Do zobaczenia